Skok dla NASZEGO HOSPICJUM!

Skok dla NASZEGO HOSPICJUM!

Już niedługo wstrzymamy na chwilę oddech, chwycimy kciuki – będziemy trzymali je mocno – i pomyślimy życzenia…


Największe marzenia są zwykle zbyt wysoko, aby je dosięgnąć… Jednak nieco bliżej do nich będziemy mieli już 21 czerwca – co prawda tylko „przelotem”, ale może uda się chwycić przynajmniej niektóre z nich… Nie! Nie bujamy w obłokach! Staliśmy się częścią wyjątkowego projektu – z czego się bardzo cieszymy!
4F48 – czyli CZTERDZIEŚCI OSIEM skoków spadochronowych w jeden dzień na CZTERDZIESTE ÓSME urodziny. Brzmi niewiarygodnie? No, cóż… Autor „Historii tysiąca lęków” – zwykle ustawia sobie poprzeczki wysoko… BARDZO WYSOKO!

Tomasz Kozłowski – psycholog, konsultant, mówca motywacyjny i doświadczony szkoleniowiec. Był także ratownikiem górskim. Od dziesięciu lat skacze ze spadochronem. Na swoim koncie ma około 1300 skoków, jest rekordzistą Europy w skoku ze stratosfery.

Pomysł na czterdzieści osiem skoków, jeden po drugim – inspirowany jest amerykańskim skoczkiem. Początkowo miało ich być pięćdziesiąt – na pięćdziesiąte urodziny… ale Tomasz Kozłowski stwierdził, że nie powinno się odkładać marzeń na później, dlatego postanowił zrealizować swój cel już w tym roku. Od kilku miesięcy intensywnie trenuje, żeby jego organizm był gotowy do podjęcia tego wyzwania.

Każdy z tych czterdziestu ośmiu skoków ze spadochronem – dedykowany jest jednej osobie lub organizacji… SKOK 28 – JEST DLA MAŁOPOLSKIEGO HOSPICJUM DLA DZIECI!

I tu musimy zejść na ziemię – bo skoki mają nie tylko budzić podziw, zainteresowanie i przyciągać wzrok… ale także przyciągać sponsorów. Chodzi o to, żeby przekładały się one na konkretne wsparcie finansowe… LICZYMY NA TO, ŻE ZNAJDĄ SIĘ OSOBY CHĘTNE WESPRZEĆ SKOK DLA NAS!

Od 11 lat walczymy z krzywdzącym przekonaniem, że hospicjum to tylko cierpienie. Nasi podopieczni nie wyzdrowieją, ale mają szansę na lepsze życie!

Środki, które uda nam się zebrać podczas tej akcji – przeznaczymy na bieżącą działalność Centrum Opieki Wyręczającej w Krakowie. To miejsce, które pozwala odpocząć rodzicom przewlekle i nieuleczalnie chorych dzieci – odciążając ich czasowo w opiece nad niesamodzielnym synem lub córką.

Chcemy także wywoływać uśmiechy na twarzach naszych podopiecznych i ich rodzin – spełniać ich marzenia i pokazywać, że o nich myślimy. W tym celu organizujemy im choćby urodziny, Dzień Dziecka, czy Dzień Matki – szukamy w kalendarzu, jak najwięcej okazji do tego, żeby myśli odciągać od choroby, strachu i cierpienia.

Można nam pomóc wchodząc na stronę: www.polakpomaga.pl/kampania/skok-28 lub http://4f48.pl/ – i dokonując tam wpłat.

Z GÓRY DZIĘKUJEMY!

Pomagają nam

Kontakt

Małopolskie Hospicjum dla Dzieci w Krakowie

Organizacja Pożytku Publicznego
Ul. Odmętowa 4
31-979 Kraków
KRS 0000249071
NIP 6782972883
REGON 120197627
Nr konta w banku:
PKO BP: 40 1020 2892 0000 5702 0179 5541
Tytułem: DAROWIZNA NA CELE STATUTOWE MHD

forum

Obsługa IT: system-a
Projekt: hxsLogo2