JUŻ JEST! NASZA GAZETA! :-)

JUŻ JEST! NASZA GAZETA! :-)

musimy… – a właściwie, to chcemy(!) – przyznać nieskromnie, że… JEST PIĘKNIE! 🙂


Od okładki, aż po ostatnią stronę… Piękne zdjęcia, piękni ludzie, piękne projekty, piękne historie… Po prostu: Mamy za sobą PIĘKNY ROK! Pełen emocji, wzruszeń i nowych wyzwań… A to, co minęło – już teraz daje początek temu, co przed nami… Będzie KOLOROWO! Ale to jeszcze nienapisane rozdziały… 😉

To, co napisane… Można już znaleźć zarówno tutaj, na naszej stronie internetowej… jak i w świeżo wydrukowanych egzemplarzach.

Motywem przewodnim jest PROJEKT “Piękne Bohaterki”, którym żyliśmy przez (prawie całe) ostatnie dwanaście miesięcy. Efekty pracy – w formie KALENDARZA – można podziwiać już od teraz… aż do grudnia. 🙂 Na kartach: wspaniałe, wyjątkowe Mamy naszych podopiecznych – w zupełnie nowej dla siebie roli… Jaka to rola? Skąd pomysł? Wszystko, co warto wiedzieć o naszych Bohaterkach i o Osobach zaangażowanych w AKCJĘ – można znaleźć na pierwszych stronach NASZEJ GAZETY. Przy okazji, chcieliśmy rzucić wyzwanie… zachęcić Czytelników do tego, aby częściej myśleli o sobie i swoich potrzebach. Staramy się przekonywać, że warto każdego dnia – spoglądać na swoje odbicie w lustrze i zastanawiać się: “Co dzisiaj zrobiłam/łem tylko dla siebie…?”
To zdrowy egoizm, który z pewnością przełoży się na to, co robimy dla innych – bo gdy czujemy się spełnieni, jesteśmy szczęśliwi, jest nam dobrze we własnej skórze i z własnymi myślami… To jesteśmy w stanie dać z siebie… JESZCZE WIĘCEJ!

Dalej… dowiadujemy się, że są wśród nas Ludzie “NIEWIDZIALNI”… Co widzą, gdy sami znikają nam z oczu? Jak wygląda ich życie – w cieniu nieuleczalnej choroby. Polecam wywiad z Moniką Lewandowską, mamą niesamodzielnej Oli.

Opowiadamy też o tym, jak rozszerzamy naszą działalność… w świecie realnym i wirtualnym 🙂 – czyli o naszym Centrum Opieki Wyręczającej, ale też o: NASZEJ TELEWIZJI :-), naszym NOWYM PORTALU i naszej obecności na portalach społecznościowych.

Nie brakuje też rozmów z ekspertami i z naszymi Przyjaciółmi… musiało się też znaleźć miejsce na jedno POŻEGNANIE…

ZACHĘCAM do PRZECZYTANIA….

 

Kamila Konturek – red. nacz. wydania

Pomagają nam

Kontakt

Małopolskie Hospicjum dla Dzieci w Krakowie

Organizacja Pożytku Publicznego
Ul. Odmętowa 4
31-979 Kraków
KRS 0000249071
NIP 6782972883
REGON 120197627
Nr konta w banku:
PKO BP: 40 1020 2892 0000 5702 0179 5541
Tytułem: DAROWIZNA NA CELE STATUTOWE MHD

forum

Obsługa IT: system-a
Projekt: hxsLogo2