NA DOBRY POCZĄTEK NOWEJ DROGI ŻYCIA...

NA DOBRY POCZĄTEK NOWEJ DROGI ŻYCIA…

Sezon ślubny w pełni. Od jego początku zgłosiły się do nas trzy Młode Pary, które w tym niezwykle ważnym dla siebie dniu – pomyślały także o innych, chciały podzielić się swoim szczęściem.

Otrzymaliśmy od nich: środki pielęgnacyjne, środki czystości, pieluchy, żywność dla maluszków – czyli wszystko to, czego nasi podopieczni potrzebują na co dzień… a także to, co sprawi im radość: książki, zabawki. Ostatnie takie odwiedziny mieliśmy kilka dni temu.

“Pomyśleliśmy…. że Hospicjum dla dzieci to jedyne miejsce, gdzie nasza malutka pomoc powinna trafić. Państwa praca jest nieoceniona…” Ta “malutka pomoc” – to tak naprawdę WIELKI, PIĘKNY GEST! 29 czerwca – pani Marzena i pan Marcin wzięli ślub. Poprosili swoich gości, aby z tej okazji obdarowali przewlekle i nieuleczalnie chore dzieci. Osobom zaproszonym na uroczystość opowiedzieli o naszym Hospicjum i potrzebach podopiecznych. Reakcja była wspaniała! Po pierwsze: nikt nie odmówi Młodej Parze. 🙂 Po drugie: wszystkim spodobał się fakt – trochę też na pewno wzruszył – że przyszli małżonkowie nie mówią o swoich potrzebach… a właściwie to mają jedną potrzebę: pomoc dzieciom, młodzieży i ich bliskim. Po trzecie: każdego przekonał konkretny cel i konkretne wsparcie.

Bardzo nas to cieszy, że pary decydują się na taki krok… a my możemy stać się częścią tak ważnego dla nich wydarzenia. Dotyczy to nie tylko Małopolskiego Hospicjum dla Dzieci. Przyszli małżonkowie wybierają cel, który jest szczególnie bliski ich sercu – po to, aby rozpocząć tę nową drogę życia… od wspólnego, dobrego uczynku. Prośby i sugestie Państwa Młodych są zawsze brane pod uwagę. Zaproszeni goście chcą sprawić im radość, spełnić ich życzenia. Takie apele Pana Młodego i Panny Młodej – muszą odnieść sukces… A dla nas to niemałe wsparcie, które zaspokaja – choć trochę – bieżące potrzeby naszych podopiecznych i ich rodzin.

Może jest szansa na nową, ślubną modę…? Mamy nadzieję, że takich par będzie jak najwięcej. 🙂

Zachęcamy przyszłych małżonków, aby w taki DOBRY sposób – rozpoczęli nową drogę życia. Chętnie będziemy towarzyszyli im w tej wyjątkowej chwili. 🙂

Pomagają nam

Kontakt

Małopolskie Hospicjum dla Dzieci w Krakowie

Organizacja Pożytku Publicznego
Ul. Odmętowa 4
31-979 Kraków
KRS 0000249071
NIP 6782972883
REGON 120197627
Nr konta w banku:
PKO BP: 40 1020 2892 0000 5702 0179 5541
Tytułem: DAROWIZNA NA CELE STATUTOWE MHD

forum

Obsługa IT: system-a
Projekt: hxsLogo2