PODOPIECZNI MAŁOPOLSKIEGO HOSPICJUM - PISZĄ LISTY...

SZUKAMY ŚWIĘTYCH MIKOŁAJÓW!

PODOPIECZNI MAŁOPOLSKIEGO HOSPICJUM – PISZĄ LISTY… SZUKAMY ŚWIĘTYCH MIKOŁAJÓW!

Być może wydaje się, że za wcześnie jest jeszcze na świąteczne wystawy i ozdoby choinkowe w sklepach… Połowa listopada, to jednak odpowiednia pora – aby zacząć pisać list do Świętego Mikołaja… 🙂

Podopieczni Małopolskiego Hospicjum dla Dzieci, właśnie piszą takie listy – wspominają w nich, o swoich marzeniach i potrzebach… w imieniu niektórych dzieci – piszą, proszą i marzą… rodzice.

Na pierwszym miejscu – jak zawsze w listach do Mikołaja – są zabawki… zwłaszcza takie, które trenują zmysły: świecą, grają i pomagają ćwiczyć dotyk. Wymieniane są także: pieluchy, środki czystości, środki pielęgnacyjne, żywność dla niemowląt i małych dzieci (kaszki, słoiczki z obiadkami i deserkami)… czyli wszystko to, co w dużych ilościach potrzebne jest na co dzień.

Poszukujemy Mikołajów! – Osób, które pomogą nam obdarować naszych podopiecznych…

Do końca listopada, w naszej siedzibie przy ul. Odmętowej 4 w Krakowie – czekamy na paczki… albo wszystko to, z czego będziemy mogli skompletować prezenty. Każda pomoc się przyda – pod naszą opieką jest ponad pięćdziesiąt rodzin… a chcielibyśmy przygotować podarunki, także dla rodzeństwa. Siostry i bracia – bardzo często mają wrażenie… że świat kręci się tylko, wokół przewlekle i nieuleczalnie chorych dzieci… Nie chcemy, żeby takie poczucie – mieli także, w tym wyjątkowym czasie… Święty Mikołaj – a już na pewno: NASZ MIKOŁAJ – PRZYCHODZI DO KAŻDEGO, kto przyjdzie się z nim spotkać.

8 grudnia, w Kampusie Wielickim – odbędzie się Mikołajowo-Świąteczne spotkanie… w trakcie którego przekonamy się – jak wiele radości może sprawić… nawet najdrobniejszy upominek…

Więcej informacji, pod numerem telefonu: 723 550 005.

Mikołaje… CZEKAMY NA WAS!

Pomagają nam

Kontakt

Małopolskie Hospicjum dla Dzieci w Krakowie

Organizacja Pożytku Publicznego
Ul. Odmętowa 4
31-979 Kraków
KRS 0000249071
NIP 6782972883
REGON 120197627
Nr konta w banku:
PKO BP: 40 1020 2892 0000 5702 0179 5541
Tytułem: DAROWIZNA NA CELE STATUTOWE MHD

forum

Obsługa IT: system-a
Projekt: hxsLogo2