(TY)DZIEŃ DZIECKA!

OSTATNIE DWA TYGODNIE PRZYGOTOWAŃ I... POTRZEBNE WSPARCIE!

(TY)DZIEŃ DZIECKA! – OSTATNIE DWA TYGODNIE PRZYGOTOWAŃ I… POTRZEBNE WSPARCIE!

CZERWIEC – ten wyczekiwany przez wszystkie dzieciaki miesiąc… ZBLIŻA SIĘ WIELKIMI KROKAMI! 🙂

Uważamy, że tak niezwykły moment w roku: KOLOROWY i RADOSNY – powinien trwać, jak najdłużej! Tym razem, nie chcemy więc zamykać się w jednym dniu… – zwłaszcza, że pomysłów i POWODÓW DO UŚMIECHU jest tyle, że moglibyśmy rozłożyć je: od poniedziałku do niedzieli (od 4 do 10 czerwca).

W planach są upominki – dla naszych podopiecznych i ich rodzeństwa… a także różne atrakcje, jak: kino, teatr, muzeum, Park Wodny… Poprzeczkę postawiliśmy sobie wysoko… ale wierzymy, że ten cel uda nam się zrealizować. NA OSTATNIEJ PROSTEJ – PRZYDA SIĘ JEDNAK WSPARCIE!

Pod swoją opieka mamy ponad 50 rodzin – domów, w których jest dziecko… albo są dzieci, którym potrzebna jest chwila zapomnienia o problemach i niezwykle trudnej codzienności – one na to po prostu zasługują! Pomóc w tym mogą: gry, książki (także książeczki sensoryczne), zabawki (w tym również zabawki sensoryczne), grzechotki, środki pielęgnacyjne, pampersy, chusteczki nawilżane, kremy i szampony dla niemowląt, pościele, kolorowe piżamki, itp… – to rzeczy, z których chcemy skonstruować paczki. Do naszej siedziby, przy ulicy Odmętowej 4 w Krakowie – stopniowo docierają przesyłki (BARDZO ZA NIE DZIĘKUJEMY!)… Po wstępnej segregacji, podliczeniu i spakowaniu – okazuje się jednak, że trochę nam jeszcze brakuje, aby sprawić niespodziankę każdemu dziecku. PROSIMY WIĘC O WIĘCEJ! Liczymy też na pomoc w sfinansowaniu biletów do kin, muzeów i teatrów… A może ktoś mógłby podarować wejściówki do innych, atrakcyjnych miejsc…?

Pomysłów i możliwości jest wiele – jednak CZASU CORAZ MNIEJ…

TYDZIEŃ DZIECKA chcielibyśmy wypełnić w całości…

Walczy o to – NASZ ZESPÓŁ DO ZADAŃ SPECJALNYCH: 723 550 006

Pomagają nam

Kontakt

Małopolskie Hospicjum dla Dzieci w Krakowie

Organizacja Pożytku Publicznego
Ul. Odmętowa 4
31-979 Kraków
KRS 0000249071
NIP 6782972883
REGON 120197627
Nr konta w banku:
PKO BP: 40 1020 2892 0000 5702 0179 5541
Tytułem: DAROWIZNA NA CELE STATUTOWE MHD

forum

Obsługa IT: system-a
Projekt: hxsLogo2