WSZYSTKIE LISTY TRAFIŁY DO MIKOŁAJÓW! PROŚBY, MARZENIA I POTRZEBY NASZYCH PODOPIECZNYCH – ZOSTANĄ SPEŁNIONE!

WSZYSTKIE LISTY TRAFIŁY DO MIKOŁAJÓW! PROŚBY, MARZENIA I POTRZEBY NASZYCH PODOPIECZNYCH – ZOSTANĄ SPEŁNIONE!

Już w tym tygodniu, Sala Konferencyjna i korytarz – w naszej siedzibie przy ul. Odmętowej 4 w Krakowie – zastawione były prezentami.

Pudła wypełnione: zabawkami, środkami pielęgnacyjnymi, środkami czystości, słoiczkami z posiłkami dla dzieci, pieluchami… i wieloma innymi artykułami – zajmowały niemal całą powierzchnię… A TO DOPIERO POCZĄTEK! 🙂 Bo znacznie więcej MIKOŁAJOWYCH WIZYT – spodziewamy się: 3 i 4 grudnia…

DZIECI I LISTY…

Co roku, ogłaszamy listę potrzeb wszystkich dzieci – a z prezentów, które otrzymujemy od darczyńców… przygotowujemy paczki dla podopiecznych. Tym razem, daliśmy wybór osobom – które chciałyby nam pomóc… Poza ogólnym spisem najpotrzebniejszych rzeczy – postanowiliśmy, umożliwić też wsparcie konkretnego dziecka. Poprosiliśmy nasze rodziny o listy do Mikołaja, w których spisane zostały: prośby, marzenia i życzenia dzieci… Czasami, były to po prostu prośby rodziców – bo nie wszyscy nasi podopieczni potrafią marzyć… a mama i tata najlepiej wiedzą, czego nie może im zabraknąć…
Dlatego, obok zabawek i słodyczy… pojawiły się też pieluchy, środki czystości, środki do pielęgnacji, oraz posiłki dla małych dzieci.
Taka forma MIKOŁAJKOWEJ AKCJI – zdecydowanie, spodobała się DARCZYŃCOM! Pojawiło się dużo nowych osób – chętnych, żeby się do niej przyłączyć… Listy zniknęły natychmiast! Od ludzi, którzy się do nas zgłaszali – usłyszeliśmy na przykład, że chcą pomóc Marice… że wzruszyła ich historia Michała… że bardzo chętnie przygotują coś dla Paulinki.
Oprócz tego, docierają do nas także duże dostawy – z których przygotowujemy paczki dla rodzin.

MOBILIZACJA SIŁ!

To będzie bardzo pracowity tydzień! W naszej siedzibie, pojawią się pracownicy i wolontariusze – każda para rąk będzie potrzebna. 3 i 4 grudnia – to wtedy darczyńcy planują dostarczyć do nas, przygotowane przez siebie paczki. Szkoły, firmy i osoby prywatne – do NASZEJ AKCJI, zgłosiło mnóstwo osób! Teraz, będą zgłaszały się do nas z prezentami – które musimy przyjąć, posegregować i przenieść w bezpieczne miejsce… w którym poczekają na ten, najważniejszy moment…

8 GRUDNIA, o godz. 10.30, w Kampusie Wielickim, przy ul. Piłsudskiego 105 w Wieliczce – odbędzie się nasze SPOTKANIE MIKOŁAJKOWE.

TO JESZCZE NIE KONIEC!

Choć wiele osób przygotowało dla nas MIKOŁAJKOWE PREZENTY – to wciąż, bardzo potrzebne jest nam takie zaangażowanie… Do 20 grudnia, trwa ZBIÓRKA ŚWIĄTECZNA. Chcemy obdarować nasze rodziny paczkami, dzięki którym łatwiej im będzie przejść – przez ten czas, trudny dla budżetu domowego… Chcemy także, sprawić im mnóstwo radości i przyjemności – podarować pod choinkę: odrobinę uśmiechu i pozytywnej energii.

Sytuację wszystkich naszych rodzin i potrzeby dzieci – doskonale zna Emilia Syjud: 723 550 005.

WCIĄŻ LICZYMY NA WSPARCIE!

Pomagają nam

Kontakt

Małopolskie Hospicjum dla Dzieci w Krakowie

Organizacja Pożytku Publicznego
Ul. Odmętowa 4
31-979 Kraków
KRS 0000249071
NIP 6782972883
REGON 120197627
Nr konta w banku:
PKO BP: 40 1020 2892 0000 5702 0179 5541
Tytułem: DAROWIZNA NA CELE STATUTOWE MHD

forum

Obsługa IT: system-a
Projekt: hxsLogo2